Plakátek pro rodiny k modlitbě růžence v měsíci říjnu

Pomůcka pro rodinnou modlitbu alespoň desátku svatého růžence. Od pondělka do pátku se lze modlit vždy jeden desátek, děti ho mohou vybarvit, či vystřihnout jednotlivá kolečka a následně, až jich bude více spojit bavlnou v jeden domácí růženec a donést na konci měsíce října Panně Marii v kostele.

zde ke stažení

Kurz k prohloubení duchovního života - 23. 9. - 25. 11. 2018 - Přerov

Od září do listopadu bude také v Přerově probíhat kurz Obnovy křesťanského života v Duchu Svatém a to jak pro dospělé (8 nedělních večerů), tak i pro mládežníky (8 pátečních večerů). Povedou ho Tomáš a Dan Dostálovi s manželkami, absolventi již proběhlého kurzu v Troubkách a vedoucí obou modlitebních společenství – farních evangelizačních buněk - v Přerově.